Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOWE JEDNORAZOWE PAKIETY INTERNETOWE W PLUS NA KARTĘ I MIXDrukuj

Plus
Od 3 czerwca klienci ofert głosowych na kartę oraz mix w sieci Plus mogą być online nawet po wyczerpaniu cyklicznego pakietu danych – wystarczy tylko aktywować jednorazowy pakiet 300MB, 500MB lub 1 GB, który pozwoli korzystać z Internetu z pełną prędkością transmisji danych.

Nowe pakiety reaktywacyjne to specjalna oferta dla osób posiadających aktywny cykliczny pakiet internetowy, które wykorzystają go przed końcem swojego cyklu. Po aktywacji pakietu reaktywacyjnego można korzystać z Internetu z pełną prędkością do momentu wykorzystania pakietu lub odnowienia się pakietu cyklicznego. Z nowych pakietów jednorazowych mogą korzystać użytkownicy ofert: Plus na Kartę bez limitu, Plus Mix 7, Plush bez limitu oraz Plush Mix.


#1 | Prokop dnia 07.06.15 13:17
Pewnie nie raz nie dwa zdarzało się, że pakiet GB jakoś się za szybko wyczerpał. Na szczęście Plus daję możliwość reaktywacji w całkiem fajnej cenie. I można w necie śmigać dalej.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający