Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BOKS: GALE Z UDZIAŁEM MASTERNAKA I COTTO NA SPORTOWYCH ANTENACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Mateusz Masternak zaliczy swój 38. zawodowy występ na wyjeździe w RPA, a Miguel Cotto stanie w obronie pasa mistrzowskiego WBC kategorii średniej przeciwko Danielowi Gealowi. Transmisje gal z Gauteng oraz Nowego Jorku na sportowych antenach Polsatu.

Mateusz Masternak (35-2, 25 KO) swój ostatni występ przeciwko Rubenowi Angelowi Mino najchętniej wymazałby ze swojego rekordu. "Master" mimo wygranej nie miał sposobności do zaprezentowania swoich rzeczywistych umiejętności, ale kolejna szansa przyszła bardzo szybko. Były mistrz Europy już w sobotę (6 czerwca) zmierzy się w Republice Południowej Afryki z Johnnym Mullerem i zapewnia, że będzie w świetnej dyspozycji.

Transmisja gali z udziałem Mateusza Masternaka w sobotę - od godziny 21:00 w Polsacie Sport Extra/HD, a od godziny 23:00 w Polsacie Sport/HD.

W zupełnie innej części świata, na kontynencie amerykańskim, Miguel Cotto (39-4, 32 KO) stanie do obrony pasa mistrzowskiego WBC kategorii średniej. Jego rywalem będzie Daniel Geale (31-3, 16 KO). Podczas ostatniej wizyty u Wuja Sama Australijczyk dostał porządny łomot od Gennadija Gołowkina i został znokautowany już w trzeciej rundzie pojedynku. Tym razem australijski zawodnik również jest skazywany na pożarcie, ale Cotto nie lekceważy swojego przeciwnika.

Transmisja gali z Nowego Jorku z walką wieczoru Cotto - Geale w nocy z soboty na niedzielę - od godziny 03:30 w Polsacie Sport/HD.


Informuje: Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający