Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PIĄTE DOŁADOWANIE GRATIS W PLUSIEDrukuj

Plus
Od dziś, jeśli cztery razy klient doładuje swoje konto, to piąte zasilenie otrzyma gratis. Z nowej, startującej właśnie promocji, mogą skorzystać wszyscy użytkownicy usług "na kartę" w Plusie.


Aby otrzymać darmowe zasilenie konta, należy:
* zapisać się do promocji poprzez wysłanie na nr 8844 bezpłatnego SMSa o treści START,
* czterokrotnie doładować swoje konto dowolną kwotą, pamiętając przy tym by było ono cały czas aktywne dla usług wychodzących,
* po czwartym doładowaniu konto zostanie zasilone po raz piąty w wysokości najniższego wcześniejszego doładowania.

Jedyne o czym klient musi pamiętać, to żeby jego konto przez cały czas było aktywne dla usług wychodzących. Jeśli konto nie będzie aktywne dłużej niż 3 dni, licznik dokonanych doładowań zostaje "wyzerowany" i ich liczenie rozpoczyna się od początku. W sytuacji gdy konto jest nieaktywne dłużej niż 30 dni następuje wyłączenie z promocji i wówczas należy się do niej zapisać jeszcze raz.

Z nowej promocji Plusa "5te doładowanie gratis" mogą skorzystać użytkownicy następujących usług prepaid: Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36i6, Plus Internet na Kartę.

Przyznane bonusowe zasilenie można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMSy, MMSy, Internet, natomiast nie przedłuża ono okresu ważności konta.
#1 | Prokop dnia 11.06.15 12:48
Ci, którzy mają Plusa na kartę naprawdę co rusz odbierają jakieś bonusy. Albo dodatkowe zł przy doładowaniu np.50% więcej, albo tak jak teraz 5-te doładowanie gratis. W ten sposób wydając mniej na się więcej.
#2 | Baldur dnia 11.06.15 22:10
Karciarze i Mixy w Plusie mają się bardzo dobrze, bo Plus regularnie częstuje ich promocją extra pakietów lub minut a także LTE.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający