Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

III MISTRZOSTWA POLSAT NEWSDrukuj

Polsat News (HD)
Już w najbliższą sobotę, 13 czerwca, odbędą się III Mistrzostwa Polsat News "Do biegu gotowi!". Impreza zagości w Sulejówku w ramach VIII Biegu Marszałka. 10-kilometrowy bieg rozpocznie się o godzinie 10:00 na terenie Zespołu Szkół Licealnych (ZSL) przy ul. Paderewskiego 29. W biegu wezmą udział pracownicy Polsatu, Cyfrowego Polsatu oraz szef anteny Polsat News Marcin Cholewiński, szef sekretariatu programowego Jerzy Sikora i dziennikarz Wojciech Szeląg.

Patronat honorowy nad VIII Biegu Marszałka, w ramach którego odbędą się III Mistrzostwa Polsat News, objęli: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej, Wojewoda Mazowiecki, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Powiatu Mińskiego Burmistrz Miasta Sulejówek oraz Muzeum Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Natomiast patronat medialny objął kanał informacyjny Polsat News.

Mistrzostwa Polsat News są cykliczną akcją kanału Polsat News, w ramach której stacja wspiera imprezy związane z bieganiem w całym kraju. Wśród pracowników Telewizji Polsat od lat funkcjonuje silna drużyna biegaczy, która promuje bieganie jako zdrowy styl życia. Polsat News od początku nadawania aktywnie wspiera największe maratony w Polsce – zarówno poprzez relacje na antenie stacji, jak i poprzez czynny udział w biegach. Wśród prezenterów stacji jest wielu pasjonatów biegania, m.in. Marek Kacprzak, Paulina Sykut-Jeżyna czy Bartosz Kurek. Teraz, dzięki akcji "Do biegu gotowi!", Polsat News chce zachęcić także widzów do uczestniczenia w imprezach biegowych w całej Polsce.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający