Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PONAD 400 GODZIN TRANSMISJI Z IE NA SPORTOWYCH ANTENACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
W piątek (12 czerwca) po raz pierwszy w historii rozpoczną się Igrzyska Europejskie, które zostaną rozegrane w stolicy Azerbejdżanu - Baku. Igrzyska będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu. Nadawca zapowiada ponad 400 godzin transmisji z imprezy.

Bezpośrednie relacje z Baku będzie można oglądać przez 17 dni rywalizacji na antenach Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News. Piątkową ceremonię otwarcia, którą będzie można zobaczyć w ogólnodostępnym Polsacie Sport News o godzinie 18:00 skomentuje Przemysław Iwańczyk. Rywalizację w poszczególnych dyscyplinach w trakcie całych Igrzysk na antenach sportowych Polsatu będzie komentowało ponad 15 dziennikarzy i ekspertów m.in.: Grzegorz Jędrzejewski, Andrzej Supron, Andrzej Janisz, Jerzy Mielewski, Łukasz Grass, Marcin Lepa, Janusz Pindera, Artur Partyka, Adam Romański, Łukasz Jurkowski i Danuta Dmowska – Andrzejuk. Gospodarzami studia będą Jerzy Mielewski, Krzysztof Wanio i Paweł Sikora. Codziennie o godzinie 23:00 w Polsacie Sport Extra (od piątku do niedzieli), a w następnie w Polsacie Sport będzie można oglądać godzinny magazyn podsumowując najważniejsze wydarzenia dnia Igrzysk, ze szczególnym uwzględnieniem występów naszych reprezentantów.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający