Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUS: NOWE PAKIETY INTERNETOWE W ROAMINGUDrukuj

Plus
Od 10 czerwca klienci ofert "na kartę" i mix w Plusie mogą korzystać z nowych tanich pakietów internetowych w roamingu na terenie całej Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii, Liechtensteinu, Szwajcarii i Stanów Zjednoczonych.

Internet mobilny w roamingu dla prepaida i mixa dostępny jest w trzech wariantach Pakietów Atlantyckich: 15 MB na 1 dzień, 50 MB na 7 dni i 100 MB na 30 dni. Można włączyć dowolną liczbę pakietów jednorazowych, a po ich wykorzystaniu transmisja danych będzie naliczana zgodnie z cennikiem oferty. W każdym momencie, za pomocą prostego kodu: *121# (zielona słuchawka), można sprawdzić liczbę niewykorzystanych MB.
Pakiety dostępne są dla wszystkich usług prepaid i mix: Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36i6, Plus Mix, Plush Mix.

Pakiety pozwalają na realizowanie transmisji danych w technologii LTE, HSPA/HSPA+ oraz starszych, a dostępność technologii zależy od specyfikacji technicznej urządzenia oraz sieci partnera roamingowego, u którego realizowana jest transmisja danych.
#1 | Prokop dnia 11.06.15 10:35
Zaczyna się sezon letni, wyjazdy, urlopy itd. więc taki pakiet jak najbardziej potrzebny. Plus myśli praktycznie co się chwali.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający