Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

EL. EURO 2016: 15 MECZÓW LIVE W STACJACH POLSATU, W TYM SPOTKANIE POLAKÓWDrukuj

Polsat Sport (HD)
15 meczów na żywo w szóstej kolejce eliminacji Euro 2016 pokażą sportowe kanały Polsatu. Dla Polskich kibiców najważniejszym spotkaniem weekendu będzie sobotni mecz Polska – Gruzja, który będzie można zobaczyć w Polsacie i Polsacie Sport. Początek przedmeczowego studia w Polsacie o 17:30, a w Polsacie Sport o godzinie 16:20.


Najważniejszym punktem piłkarskiego weekendu dla polskich kibiców, będzie spotkanie z Gruzją na Stadionie Narodowym w Warszawie. Sobotni mecz o 18:00 pokażą Polsat i Polsat Sport. Na obu antenach dziennikarze przygotowują obszerne przedmeczowe studio, które w Polsacie Sport rozpocznie się już o godzinie 16:20, a w Polsacie o 17:30. Mecz skomentuje Mateusz Borek, a reporterami będą Marcin Feddek i Sebastian Staszewski. Gościem specjalnym na stanowisku reporterskim będzie pauzujący za kartki filar naszej defensywy Kamil Glik. W studiu, którego gospodarzem będzie Bożydar Iwanow pojawią się stali eksperci kanału i m.in. byli piłkarze reprezentacji Polski: Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Dariusz Dziekanowski, Jacek Ziober.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski po pięciu meczach eliminacyjnych jest liderem grupy D. W listopadzie ubiegłego roku w pierwszym meczu z Gruzją Polska wygrała w Tbilisi 4:0.

W szóstej kolejce spotkań eliminacyjnych do Euro 2016 kibiców czeka kilka bardzo interesujących spotkań: Chorwacja - Włochy (Polsat Sport, piątek godz. 20:35), Słowenia - Anglia (Polsat Sport, niedziela godz. 20:35), Irlandia - Szkocja (Polsat Sport Extra, sobota, godz. 17:50), Rosja - Austria (Polsat Sport Extra, niedziela godz. 17:50) oraz Szwecja - Czarnogóra (Polsat Sport News, niedziela, godz. 20:35).

Od piątku do niedzieli Polsat Sport i Polsat Sport News o 23:30 pokażą 45-minutowy magazyn ze skrótami rozegranych danego dnia wszystkich spotkań.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający