Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

4,4 MLN WIDZÓW MECZU POLSKA - GRUZJA W POLSACIE I POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat (HD)
4,4 mln kibiców przed telewizorami - to średnia oglądalność sobotniego meczu Polska - Gruzja na antenach Polsatu i Polsatu Sport. Spotkanie rozgrywane na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach eliminacji Euro 2016 zakończyło się doskonałym wynikiem 4:0, po piorunującej końcówce Polaków, golu Arkadiusza Milika i 3 bramkach Roberta Lewandowskiego.

Na antenie Telewizji Polsat mecz śledziło średnio ponad 3 mln 700 tys. widzów, a 640 tys. widzów oglądało transmisję w Polsacie Sport. Łącznie na obu antenach mecz oglądało 49,29% widzów w grupie 16-49 (43,6% SHR w Polsacie i 5,69% SHR w Polsacie Sport) oraz 45,3% w grupie 4+. Ponad 7 mln 550 tys. - to liczba kibiców obu anten, którzy choć przez minutę oglądali spotkanie. 1,1 mln więcej widzów zgromadziła emocjonująca druga połowa meczu, a 5 mln 645 tys. kibiców na obu antenach śledziło piorunującą końcówkę Polaków, w której Robert Lewandowski ustrzelił hattricka.

Mecz komentowali Mateusz Borek i Roman Kołtoń, a w studio gośćmi Bożydara Iwanowa byli m.in. Dariusz Dziekanowski, Tomasz Łapiński i Jacek Ziober.

Kolejne spotkanie eliminacyjne reprezentacja Polski rozegra 4 września na wyjeździe z Niemcami. Polacy są liderem grupy D z 14 punktami na koncie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający