Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

MATERIAŁY Z TECHNIKALIA.TV W IPLIDrukuj

IPLA
MIT MEDIA Group, właściciel marki Mobility i Technikalia.tv, podpisał umowę z Cyfrowym Polsatem dotyczącą udostępnienia treści wideo w telewizji internetowej IPLA. Materiały pochodzące z serwisu Technikalia.tv można oglądać bezpłatnie w sekcji WIEDZA.

"Od kilku lat redakcja Technikalia.tv przygotowuje profesjonalny kontent wideo ukierunkowany na pokazywanie ciekawych, mobilnych rozwiązań i ich zastosowań zarówno w biznesie, jak i w codziennym użytkowaniu. Postanowiliśmy zwiększyć zasięg naszych materiałów, dlatego w zeszłym roku nawiązaliśmy współpracę z Interią czy Antywebem. Kolejnym krokiem w rozwoju telewizji, tworzonej przez pasjonatów nowych technologii, jest wejście do największej telewizji internetowej - IPLA.tv" - mówi Tomasz Cieślak, prezes MIT MEDIA Group.

Technikalia to program, w którym znajduje się wszystko, co jest związane z nowymi technologiami. Testy, rozmowy z ciekawymi ludźmi - oczywiście utrzymane w tematyce elektroniki użytkowej.


Technikalia.tv w telewizji internetowej IPLA
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający