Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OTWARTE OKNO EXTREME SPORTS CHANNEL W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Do 20 lipca 2015 roku, czyli przez ponad miesiąc, abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają, w ramach otwartego okna, dostęp do kanału Extreme Sports Channel. Stacja już 20 czerwca pokaże galę UFC z broniącą tytułu Mistrzyni Świata Joanną Jędrzejczyk.

Polka będzie broniła pasa na gali w Berlinie w starciu z Jessicą Penne. Do tej pory nasza mistrzyni nie przegrała żadnej zawodowej walki, odniosła dziewięć zwycięstw w wadzie słomkowej.

Znany na całym świecie Extreme Sports Channel to jedyna stacja telewizyjna poświęcona najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym i związanemu z nimi stylowi życia.

Kanał oferuje pełen zakres atrakcji - począwszy od trzymających w napięciu dokumentów, przez wnikliwe prezentacje sylwetek współczesnych ikon sportu, skończywszy na relacjach z porywających sportowych wydarzeń i mistrzostw.

Otwarte okno dostępne jest od 18 czerwca do 20 lipca 2015 roku. Promocja nie dotyczy abonentów posiadających pakiet Darmowy HD.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający