Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

STARTUJE V EDYCJA KINA LETNIEGO FILMBOXU, ANTYRADIA I CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Już po raz piąty FilmBox, Antyradio i Cyfrowy Polsat łączą siły i proponują kinowe wakacje pod gołym niebem. Kino letnie "Sto leżaków i ekran" startuje w środę 1 lipca.

W letnie wieczory na warszawskim Polu Mokotowskim obok Pubu Lolek, na Dużej Łące chorzowskiego Parku Śląskiego i w Starej Zajezdni w Krakowie można będzie co tydzień obejrzeć filmowe hity, a także wziąć udział w licznych konkursach i innych towarzyszących atrakcjach.

W tym roku FilmBox na otwarcie przygotował prawdziwy komediowy dynamit: cyfrowo zrekonstruowany "Rejs" Marka Piwowskiego. Kultowe teksty pozostały te same, ale dźwięk i obraz zyskały nieporównanie lepszą jakość. Program kolejnych seansów jest równie atrakcyjny. Leżakowa publiczność zobaczy:
* ciepłą komedię "Szef", która rozbawi… i wywoła głód, bo opowiada o robiącym furorę właścicielu foodtrucka;
* filmowe wersje przygód ulubionych bohaterów wszystkich pokoleń: "Asterix i Obelix. W służbie jej królewskiej mości" i "Wakacje Mikołajka";
* melancholijne i zabawne "Między słowami" z Billem Murrayem i zachwycającą Scarlett Johansson;
* mocnego "Zapaśnika" ze świetną rolą Mickeya Rourke’a;
* napakowane adrenaliną filmy z Jasonem Stathamem: "Blitz" i "Transporter 3";
* coś nie tylko dla pań, czyli Matthew McConaughey i Channing Tatum jako chippendales w "Magic Mike".

Seanse rozpoczynają się po zmroku, ale organizatorzy zapraszają już od 20.00 w środy (Warszawa) i w czwartki (Kraków i Chorzów). Partnerami cyklu są: Gazeta Co jest grane, Hator, Ströer, WAWA Taxi, IPLA, Plus, Empik, dzielnica Ochota, Pub Lolek, Stara Zajezdnia Kraków i Park Śląski.

Więcej szczegółów – oraz aktualne informacje o pogodzie w dzień seansu na fanpejdżu Kina letniego.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający