Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

WYJĄTKOWY KONCERT NA 15-LECIE FUNDACJI POLSATDrukuj

Fundacja Polsat
3 grudnia o godzinie 20.00 na antenie Telewizji Polsat transmitowany zostanie niezwykły koncert z okazji 15-lecia działalności Fundacji Polsat. To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do podziękowania widzom - darczyńcom oraz wszystkim, którzy przez te lata wspierali działania Fundacji POLSAT.

W tym niecodziennym koncercie udział wezmą artyści, którzy zaprezentują wzruszające utwory o dzieleniu się sobą i wartości pomagania.

Na scenie Teatru Wielkiego wystąpią m.in.: Maryla Rodowicz, Golec uOrkiestra, Enej, Stanisław Soyka, Kasia Kowalska, Mietek Szcześniak, Andrzej Lampert, Kasia Wilk, Mezo, Ryszard Rynkowski, Marcin Wyrostek, IRA, Patrycja Markowska, Kuba Badach, Anna Józefina Lubieniecka i Maciej Maleńczuk. Niezwykłe duety, zaskakujące aranżacje i wzruszające momenty - ten koncert zapadnie głęboko w pamięć!

"Fundacja Polsat od piętnastu lat robi dokładnie to samo każdego dnia - ratuje życie i zdrowie dzieci. Choroba dziecka to zazwyczaj tragedia całej rodziny i często dzięki naszej pomocy, ratujemy nie tylko dziecko lecz całej rodzinie dajemy nadzieję na zwycięstwo w walce z cierpieniem. Jednak, o czym pamiętamy przy każdej okazji, nie moglibyśmy pomagać bez widzów - naszych darczyńców. Tym koncertem chcemy wyrazić im swoją wdzięczność." - powiedziała Małgorzata Żak, Prezes Fundacji Polsat.

Fundacja Polsat, jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od piętnastu lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Pieniądze przeznaczane są na zabiegi, operacje, terapie i rehabilitacje. Do dziś Fundacja objęła swoją indywidualną pomocą 16 859 małych pacjentów i wsparła finansowo 1028 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 167 471 892,23 złotych.

Komunikat-Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający