Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OFERTA IPLI W WERSJI DLA OSÓB Z DYSFUNKCJĄ SŁUCHUDrukuj

IPLA
Z myślą o potrzebach osób niesłyszących oraz niedosłyszących, największa polska telewizja internetowa IPLA rozwija funkcję udostępniania napisów i poszerza bibliotekę materiałów z napisami o kolejne propozycje z oferty Telewizji Polsat, dostępne na stronie www.ipla.tv.

Obecnie IPLA proponuje blisko 500 pozycji z napisami, oznaczonych specjalną ikoną, co ułatwia ich identyfikację, a liczba ta będzie w przyszłości rosnąć.

Korzystając z IPLI dostępnej na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji na komputery, osoby niesłyszące oraz niedosłyszące mają możliwość obejrzenia wybranych filmów, seriali oraz programów produkcji Telewizji Polsat w wersji z napisami, która w znaczący sposób wpływa na poprawę komfortu odbioru materiału.

Dzięki współpracy z Telewizją Polsat napisy zostały dodane m.in. do następujących produkcji: seriali kryminalnych "Na krawędzi" i "Malanowski i Partnerzy", seriali obyczajowych "Pierwsza miłość" i "Przyjaciółki" oraz paradokumentalnych produkcji "Chłopaki do wzięcia", "Dlaczego ja?", "Zdrady", "Dzień, który zmienił moje życie", "Trudne sprawy". Pełna baza materiałów z napisami dostępna jest pod adresem www.ipla.tv/vodznapisami
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający