Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

WYSTARTOWAŁ PRZYSTANEK SAMSUNG. PLUS PARTNEREM TECHNOLOGICZNYMDrukuj

Plus
Wystartowała tegoroczna edycja Przystanku Samsung. Gorąca strefa dobrej zabawy zagościła już na plaży w Dębkach, gdzie będzie aż do 20 lipca, a następnie przeniesie się na miesiąc na plażę w Kołobrzegu.


Przystanek Samsung to wyjątkowe miejsce, w którym nikt nie będzie się nudził, a na wypoczywających czekają zawody sportowe, konkursy z nagrodami, rozrywka oraz możliwość testowania na żywo najnowszych produktów i technologii mobilnych. Partnerem technologicznym akcji jest operator sieci Plus.

Od 20 czerwca do 20 lipca na plaży w Dębkach, a od 23 lipca do 23 sierpnia na plaży w Kołobrzegu pojawi się Przystanek Samsung. To miejsce, które powinien odwiedzić każdy kto w tym terminie wypoczywa w tych miejscowościach. Otwarta strefa fitness, boisko do siatkówki plażowej, hamaki i bujane fotele oraz zimna Pepsi, a także możliwość testowania najnowszych produktów z oferty Samsung, gwarantują dobrą zabawę zarówno dla tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, jak i dla chcących w trakcie urlopu po prostu poleniuchować.

Przystanek Samsung to cztery specjalne strefy:
* Strefa Fit, gdzie na lubiących aktywny wypoczynek czekają tor skimboardowy, siłownia oraz boisko do siatkówki. Tu można wziąć udział w turniejach siatkówki plażowej, poćwiczyć na otwartym powietrzu, dzięki poradom trenerów przygotować dla siebie indywidualne plany treningowe, czy skorzystać z porad dietetyka. Na gości czeka też nauka surfingu oraz wieczorne seanse jogi.
* Strefa Kuchenna, będąca przykładem aranżacji nowoczesnej kuchni, z napojami Pepsi oraz kawą i herbatą dla chętnych. Tu m.in. będą prowadzone warsztaty kulinarne.
* Mistrzowie Kodowania, gdzie można sprawdzić swoje umiejętności programistyczne w aplikacji Scratch, na zakrzywionych monitorach Samsung Curved. Tu będą także prowadzone warsztaty programistyczne zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych.
* Strefa Gamingu i wszystko jasne – turnieje w popularnych grach m.in. Need for Speed, a dla najmłodszych możliwość rysowania na urządzeniach All In One i tabletach Galaxy Tab S.

Wśród licznych niespodzianek na Przystanku Samsung zaplanowano także wizyty gwiazd sportu i kuchni oraz codzienne zajęcia aerobiku i zumby a także pokazy letniej kolekcji mody firmy Diverse. Na odwiedzających oraz zwycięzców turniejów i konkursów czekają m.in. kody dostępowe do największej telewizji internetowej IPLA, darmowe kody do portalu z najtańszą muzyką w sieci Muzodajnia.pl, darmowe startery Plush oraz firmowe gadżety firmy Samsung, takie jak ręczniki i kapelusze plażowe, klapki, torby, okulary przeciwsłoneczne i piłki dmuchane.

Przystanek Samsung to miejsce, gdzie można się zrelaksować, pobawić z dziećmi, skorzystać z Internetu Plusa i poczuć jak u siebie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający