Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

HD 5500S Z NOWYM OPROGRAMOWANIEMDrukuj

Cyfrowy Polsat
Na satelicie zostało umieszczone nowe oprogramowanie dla dekoderów HD 5500s. Soft został oznaczony numerem 1.64.1.0. Najważniejszą zmianą jest możliwość korzystania z dysku twardego innego, niż DTU 320, czyli tego, który sprzedawany jest przez Cyfrowy Polsat.

Dekoder obsługuje dyski 2,5” oraz 3,5” o pojemności od 16 GB do 2TB.

Inne zmiany w nowym sofcie to: odsyłacze do telewizji internetowej IPLA, menu konfliktów podczas tworzenia nowego nagrania, "strzałki" wyświetlane są w nawigacji tylko wtedy, gdy włączona jest "pomoc", szybkie przełączenie kanału po przytrzymaniu ostatniej cyfry, ściąganie EPG podczas uruchamiania dekodera, inne - drobne poprawki. Zmieniony został również opis przycisku "pomoc".

Warto wspomnieć, że wcześniej podobne funkcjonalności zyskały pozostałe dekodery produkowane przez operatora: Mini HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD 6000 i PVR HD 7000.

Przypomnijmy, że soft aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera opcji "Aktualizacja oprogramowania".
#1 | Dziobaczek22 dnia 26.06.15 13:15
Czyli nic nowego to samo co w innych dekoderach ale dobre i to od czegoś trzeba zacząćPokazuje język

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający