Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

BARDZO DOBRY WEEKEND SPORTOWYCH KANAŁÓW POLSATU. REKORD PSNDrukuj

Polsat Sport (HD)
Miniony weekend był jednym z najlepszych w historii pod względem oglądalności w obu grupach audytoryjnych dla Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News. Łącznie stacje zgromadziły 4,3% udziałów w rynku wśród wszystkich oglądających oraz 3,4% w grupie komercyjnej. Dodajmy, że w tym czasie Polsat Sport News osiągnął rekordowy od startu wynik - 1,3% SHR w grupie 16-49.

Na tak bardzo dobry wynik wpłynęła wysoka oglądalność sportowych wydarzeń. Podczas ubiegłego weekendu królowała siatkówka. Transmisje: piątkowego oraz niedzielnego, zwycięskiego dla polskiej reprezentacji meczu w Lidze Światowej Polska – Iran, zgromadziły na antenach Polsatu Sport i Polsatu Sport News po 1,7 mln widzów. W drugim spotkaniu Polacy wygrali z Irańczykami 3:1 i są o krok od awansu do Final Six. Dużą popularnością cieszyły się mecze piłki siatkowej rozgrywane podczas I Igrzysk Europejskich Baku 2015 emitowane w Polsacie Sport. Finałowy mecz polskiej reprezentacji kobiet Polska - Turcja (Polki zdobyły srebro) przyciągnął przed telewizory 600 tys. widzów. Natomiast mecz siatkarskiej reprezentacji mężczyzn Polska – Rosja, w którym Polacy walczyli o brązowy medal oglądało 300 tys. widzów.


Informuje: Polsat/dane: Nielsen Audience Measurement
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający