Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BARDZO DOBRY WEEKEND SPORTOWYCH KANAŁÓW POLSATU. REKORD PSNDrukuj

Polsat Sport (HD)
Miniony weekend był jednym z najlepszych w historii pod względem oglądalności w obu grupach audytoryjnych dla Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News. Łącznie stacje zgromadziły 4,3% udziałów w rynku wśród wszystkich oglądających oraz 3,4% w grupie komercyjnej. Dodajmy, że w tym czasie Polsat Sport News osiągnął rekordowy od startu wynik - 1,3% SHR w grupie 16-49.

Na tak bardzo dobry wynik wpłynęła wysoka oglądalność sportowych wydarzeń. Podczas ubiegłego weekendu królowała siatkówka. Transmisje: piątkowego oraz niedzielnego, zwycięskiego dla polskiej reprezentacji meczu w Lidze Światowej Polska – Iran, zgromadziły na antenach Polsatu Sport i Polsatu Sport News po 1,7 mln widzów. W drugim spotkaniu Polacy wygrali z Irańczykami 3:1 i są o krok od awansu do Final Six. Dużą popularnością cieszyły się mecze piłki siatkowej rozgrywane podczas I Igrzysk Europejskich Baku 2015 emitowane w Polsacie Sport. Finałowy mecz polskiej reprezentacji kobiet Polska - Turcja (Polki zdobyły srebro) przyciągnął przed telewizory 600 tys. widzów. Natomiast mecz siatkarskiej reprezentacji mężczyzn Polska – Rosja, w którym Polacy walczyli o brązowy medal oglądało 300 tys. widzów.


Informuje: Polsat/dane: Nielsen Audience Measurement
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający