Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT SPORT LIDEREM WŚRÓD KANAŁÓW SPORTOWYCH W I PÓŁROCZUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Polsat Sport był najchętniej oglądaną stacją sportową w pierwszej połowie 2015 roku. Stacja zanotowała w tym czasie 0,6% udziałów w rynku w grupie wszystkich badanych oraz 0,5% w grupie komercyjnej, zdecydowanie wygrywając w obu grupach audytoryjnych ze wszystkimi kanałami sportowymi, w tym z Eurosportem (0,3% SHR A16-49 i 0,51% w A4+).

Kanały sportowe Polsatu, od lat wyróżniają się wysokim profesjonalizmem komentatorów, ekspertów i różnorodnością prezentowanych dyscyplin. Wśród najchętniej oglądanych konkurencji sportowych znalazły się: ceniona wśród widzów siatkówka i jej komentatorzy m.in. Wojciech Drzyzga, Tomasz Swędrowski czy Jerzy Mielewski, opatrzona doskonałym komentarzem, m.in.: Mateusza Borka, Bożydara Iwanowa i Romana Kołtonia piłka nożna, a także transmisje z 1. Igrzysk Europejskich Baku 2015. To m.in. dzięki transmisjom IE Baku 2015, do których wyłączne prawa do emisji miały kanały sportowe Polsatu, zawdzięczają one tak mocną zanotowaną w czerwcu pozycję.

Szczególną popularnością cieszyły się również mecze reprezentacji Polski w ramach Eliminacji do ME w piłce nożnej oraz finał Pucharu Polski Lech Poznań – Legia Warszawa. Przed nami jeszcze cztery z niecierpliwością oczekiwane przez kibiców mecze eliminacyjne Polaków do Euro 2016, m.in.: Niemcy - Polska i Szkocja - Polska.

Czerwiec był rekordowym miesiącem dla Polsatu Sport News. Stacja uzyskała 1,1% udziałów w rynku wśród wszystkich oglądających oraz niemal 1% w grupie komercyjnej.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający