Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RUSZA STREFA PLUSHADrukuj

Plush
Markowe produkty w "plushowej" cenie, promocje na usługi telekomunikacyjne, filmy, muzyka, gry i ekstra bonusy do doładowań - wszystko to pojawiać się będzie od dziś w specjalnej Strefie Plusha.


Oferta skierowana jest do użytkowników Plush Na Kartę i Plush Mix.

Na początek Plush rozdaje zniżki na Vansy

Vansy, niezbędne latem w okresie wakacyjno-festiwalowym, a wygodne zawsze, można teraz mieć z aż 30% rabatem. Rabat jest przyznawany na dowolny model Vansów, a by go otrzymać wystarczy tylko korzystać z Plush Na Kartę lub Plush Mix i być w sieci minimum 30 dni oraz mieć aktywne konto.

Jak zdobyć rabat 30% na Vansy?
1. Trzeba wysłać bezpłatnego SMS-a o treści VANS pod numer 80444.
2. W odpowiedzi klient otrzyma SMS-a z kodem rabatowym.
3. Należy wejść na www.plushbezlimitu.pl i sprawdzić, gdzie można zrealizować kod (do wyboru sklep internetowy vans-shop.pl lub 1 z 14 sklepów stacjonarnych Vans).

Jeden numer plushowy to jeden kod zniżkowy.

Uruchomieniu Strefy Plusha towarzyszyć będzie kampania reklamowa, która obejmie telewizję, kino, Internet, prasę, radio, citylighty. Niespodzianki przewidziane są także na fanpage’ach Plusha na Facebooku, Instagramie i Snapchacie.

Plush to usługi bez limitu do wszystkich sieci i duże paczki superszybkiego Internetu LTE w niskich cenach. Plush jest po prostu dla ludzi młodych duchem i ciałem i specjalnie dla nich powstała Strefa Plusha.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający