Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KOLEJNY REKORDOWY WEEKEND KANAŁÓW SPORTOWYCH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Siatkarska reprezentacja Polski zdobyła niezbędne punkty i zagra w turnieju finałowym Ligi Światowej, który odbędzie się w Rio de Janeiro od 15 do 19 lipca. Oglądalność piątkowego meczu Polska - USA na antenie Polsat Sport i Polsat Sport News w grupie komercyjnej 16-49 osiągnęła wynik na poziomie 14,5 % udziałów w widowni.


Miniony weekend pod względem oglądalności kanałów sportowych Polsatu był rekordowy – dla Polsat Sport News okazał się być najlepszym w historii z wynikiem 2,1% SHR w grupie 4+ i 1,7% w grupie komercyjnej 16-49, natomiast dla Polsat Sport Extra był to najlepszy weekend w tym roku – 0,5% w grupie 4+ i 0,44% w grupie komercyjnej 16-49.

W piątkowy wieczór fani siatkówki nie mogli narzekać na brak emocji – Amerykanie świetnie czytali grę i Polacy nie mogli znaleźć na nich sposobu. Dopiero tie-break zakończył zacięte spotkanie na szczęście korzystnym wynikiem dla reprezentacji Polski 3:2. Ten mecz był na wagę biletu do Rio na finał Ligi Światowej. W sobotę Polacy ulegli rywalowi i przegrali mecz z USA 1:3. Do Final Six biało-czerwoni awansowali z drugiego miejsca w grupie B.


Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający