Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

KOLEJNY REKORDOWY WEEKEND KANAŁÓW SPORTOWYCH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Siatkarska reprezentacja Polski zdobyła niezbędne punkty i zagra w turnieju finałowym Ligi Światowej, który odbędzie się w Rio de Janeiro od 15 do 19 lipca. Oglądalność piątkowego meczu Polska - USA na antenie Polsat Sport i Polsat Sport News w grupie komercyjnej 16-49 osiągnęła wynik na poziomie 14,5 % udziałów w widowni.


Miniony weekend pod względem oglądalności kanałów sportowych Polsatu był rekordowy – dla Polsat Sport News okazał się być najlepszym w historii z wynikiem 2,1% SHR w grupie 4+ i 1,7% w grupie komercyjnej 16-49, natomiast dla Polsat Sport Extra był to najlepszy weekend w tym roku – 0,5% w grupie 4+ i 0,44% w grupie komercyjnej 16-49.

W piątkowy wieczór fani siatkówki nie mogli narzekać na brak emocji – Amerykanie świetnie czytali grę i Polacy nie mogli znaleźć na nich sposobu. Dopiero tie-break zakończył zacięte spotkanie na szczęście korzystnym wynikiem dla reprezentacji Polski 3:2. Ten mecz był na wagę biletu do Rio na finał Ligi Światowej. W sobotę Polacy ulegli rywalowi i przegrali mecz z USA 1:3. Do Final Six biało-czerwoni awansowali z drugiego miejsca w grupie B.


Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający