Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

2,5 MLN WIDZÓW DISCO HIT FESTIWALU 2015 W POLSACIE I DISCO POLO MUSICDrukuj

Polsat (HD)
W piątek, 3 lipca Telewizja Polsat i kanał Disco Polo Music pokazały na żywo Disco Hit Festiwal Kobylnica 2015. Koncert zgromadził przed telewizorami 2,5 mln widzów i był najchętniej oglądanym programem tego wieczoru.

Disco Hit Festiwal był emitowany na dwóch antenach i łącznie w Polsacie oraz Disco Polo Music oglądało go ponad 2 mln 467 tys. widzów, a w grupie komercyjnej 20,3% SHR. W stacji Disco Polo Music koncert śledziło średnio 71 tys. widzów, co dało 0,7% w grupie 4+ i 1,1% SHR 16-49.

Pierwszy wakacyjny weekend był szczególnie gorący właśnie w Kobylnicy, bo to tam po raz piąty rozbrzmiewały najpopularniejsze i kultowe hity muzyki tanecznej. Disco Hit Festiwal to od lat największa impreza muzyczna disco polo w Polsce. W tym roku do Kobylnicy przybyli najpopularniejsi wykonawcy muzyki disco polo i dance oraz 50 tysięcy fanów muzyki tanecznej z całej Polski. Tego wieczoru Kobylnica rozbrzmiewała muzyką zarówno młodego pokolenia, jak i gwiazd, które od lat królują na listach przebojów. Specjalną statuetkę za 50 lat pracy artystycznej zespołowi Trubadurzy wręczył wójt gminy Kobylnicy Leszek Kuliński. Gwiazdką kanału Disco Polo Music za 15 lat pracy artystycznej zespół Weekend uhonorowała szefowa kanału Disco Polo Music, Monika Wojdyga-Makowska. Norbi zaś z rąk Shazzy dostał nagrodę specjalną - Serduszko Polsatu. Grupa Masters została uznana przez portal Muzodajnia pl. za najbardziej obiecujących muzyków młodego pokolenia. Hitem lata 2015 została piosenka "Niespotykany kolor" zespołu Defis.


Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający