Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MECZ O SUPERPUCHAR POLSKI W POLSACIE SPORT I POLSACIE SPORT NEWSDrukuj

Polsat Sport (HD)
10 lipca Polsat Sport i Polsat Sport News pokażą na żywo mecz o Superpuchar Polski pomiędzy Mistrzem Polski - Lechem Poznań, a zdobywcą Pucharu Polski – Legią Warszawa.

To będzie pierwsze starcie obu drużyn w nowym sezonie i to od razu o wysoką stawkę, jaką jest Superpuchar Polski. Oba zespoły sięgały jak dotąd po to trofeum czterokrotnie. Dla Lecha Poznań i Legii Warszawa będzie to też ostatni poważny sprawdzian przed pierwszymi w tym sezonie meczami w eliminacjach europejskich pucharów.

Bezpośrednią transmisję w Polsacie Sport będzie można śledzić od godziny 19:00 w przedmeczowym studiu, które poprowadzi Roman Kołtoń. Wśród jego gości pojawią się byli piłkarze obu klubów: Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny, Jarosław Araszkiewicz i Paweł Wojtala. W Polsacie Sport News studio rozpocznie się o 19:30. Pierwszy gwizdek usłyszymy o 20:15.

Mecz skomentują Bożydar Iwanow i Jacek Ziober, a wywiady z zawodnikami przeprowadzi reporter Mateusz Majak.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający