Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KONKURS EXTREME SPORTS CHANNEL I CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Extreme Sports Channel i Cyfrowy Polsat zapraszają na konkurs - do wygrania bilety na galę UFC w Glasgow, która odbędzie się 18 lipca.

Wystarczy wejść na fanpage Cyfrowego Polsatu na FB i opisać pod postem konkursowym najlepszy według własnej oceny cios, który padnie podczas gali w Las Vegas. Autor najbardziej kreatywnej odpowiedzi spędzi weekend w Glasgow i uda się na UFC Bisping vs Leites, gdzie będą również walczyć Paweł Pawlak i Daniel Omielańczuk.

Konkurs trwa od 7 do 13 lipca. Szczegóły w regulaminie
.

Dodatkowo, w największej telewizji internetowej IPLA dla abonentów kanału Extreme Sports Channel udostępnione zostały w opcji VOD najbardziej emocjonujące walki z Gal UFC, m.in. Jones vs Gustafsson, Shogun vs Henderson, Couture vs Lesnar czy Lesnar vs Carwin. Materiały można oglądać bezpłatnie na dekoderach Cyfrowego Polsatu, stronie www.ipla.tv, na smartfonach oraz w aplikacji IPLA na PC i Smart TV.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający