Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"PAMIĘTNIK FLORKI" - POLSKA BAJKA OD 1 SIERPNIA W POLSAT JIMJAMDrukuj

Polsat JimJam
Gdy ma się tyle lat co Florentyna, jest się ciekawym świata i chce się odkrywać jego wszystkie niesamowite tajemnice. Taka jest właśnie bohaterka bajki "Pamiętnik Florki" – mała słodka ryjówka, która ma nietypowy problem – wszyscy myślą, że jest myszką, a przecież mysz i ryjówka to dwa zupełnie różne zwierzątka.

Pomimo, że nie chodzi jeszcze do szkoły, niedawno nauczyła się czytać i pisać. Dzięki nowym umiejętnościom może prowadzić pamiętnik, w którym zapisuje swoje codzienne przygody.

Florka, jak każde małe dziecko uwielbia zadawać pytania. Rodzice są z niej bardzo dumni, choć nie zawsze potrafią zaspokoić ciekawość córki, która jest małym odkrywcą otaczającej rzeczywistości. Florkę poznajemy w momencie, gdy wraz z rodzicami przeprowadza się do nowego domu. Przed nią trudne wyzwanie – będzie musiała nawiązać nowe przyjaźnie i przekona się, że wcale nie jest to takie proste. Mała ryjówka kryje w sobie nieskończone pokłady dziecięcej ciekawości i we wszystkim potrafi dostrzec urok nowości. Pewnego dnia zachwyci ją duża kałuża powstała na skutek ulewy. Choć dla dorosłych będzie to nie wyróżniająca się niczym specjalnym kolejna kałuża, w oczach Florki nabierze ona rangi pięknego jeziorka, o które musi dbać. Innym razem przekona się, że strach ma wielkie oczy – ale czasem winę za nasz lęk ponosi jedynie wybujała wyobraźnia. Florce wydaje się bowiem, że ktoś ją śledzi, szybko okaże się jednak, że jest to jedynie jej cień. Nasza bohaterka zmierzy się także z problemem nowego rodzeństwa, które pojawi się w jej życiu. Będzie musiała zrozumieć, czemu rodzice poświęcają tyle uwagi jej braciom, a nią interesują się dużo mniej niż kiedyś.

"Pamiętnik Florki" to polski serial animowany będący adaptacją popularnej książki dla najmłodszych "Florka. Z pamiętnika ryjówki". Polsat JimJam zaprasza na przygody ciekawskiej Florki od poniedziałku do piątku o 08:31, 12:55 oraz 17:16 (w środy wyłącznie o 17:16), począwszy od 1 sierpnia.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający