Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KONKURS DISNEY CHANNEL I CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Disney Channel i Cyfrowy Polsat zapraszają do wzięcia udziału w konkursie. Nagrodą jest bilet dla trzech osób na wyjątkowy koncert Violetty - "Violetta Live".

Wystarczy wejść na fanpage Cyfrowego Polsatu na FB i odpowiedzieć na pytanie: Którego ze swoich przyjaciół i dlaczego zabierzesz ze sobą na koncert Violetty? Autor najbardziej kreatywnej otrzyma bilet dla trzech osób na koncert, który odbędzie się 22 sierpnia 2015 r. o godz. 19:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Konkurs trwa od 8 do 15 lipca. Szczegóły w regulaminie.

Podczas koncertu "Violetta Live" wystąpią członkowie obsady serialu z Martiną Stoessel, grającą tytułową Violettę, na czele. Na scenie dołączą do niej Jorge Blanco (Leon), Diego Dominguez (Diego), Facundo Gambande (Maxi), Mercedes Lambre (Ludmiła), Candelaria Molfese (Camila), Samuel Nascimiento (Broduey), Alba Rico Navarro (Naty) i Ruggero Pascquarelli (Federico). Na scenie do aktorów dołączy ekipa energicznych tancerzy i fantastyczny zespół muzyczny. Na koncercie pojawią się najlepsze piosenki z 1., 2. i 3. sezonu przebojowego serialu. Niesamowita scenografia, gra świateł, wymagająca choreografia i olśniewające kostiumy - to wszystko będzie czekać na fanów serialu "Violetta" podczas niezapomnianego koncertu "Violetta Live". Ponadto widzowie zobaczą spektakularne efekty wizualne, w tym śnieg, 4500 kg confetti i 20,000 kg pirotechniki podczas całej europejskiej trasy koncertowej oraz będą mogli podziwiać artystów latających nad sceną i wśród publiczności. A wszystko to będą mogli obejrzeć na 240 m² ekranów HD LED.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający