Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NATIONAL GEOGRAPHIC I CP ZAPRASZAJĄ NA KONKURS FOTOGRAFICZNYDrukuj

Cyfrowy Polsat
Od 6 lipca do 30 sierpnia br. kanał telewizyjny National Geographic Channel i Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, zapraszają fanów fotografii do udziału w piątej już edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego.


Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace w czterech kategoriach tematycznych, a na zwycięzców czekają nie tylko nietuzinkowe nagrody, ale także możliwość opublikowania swojego zdjęcia w prestiżowym kalendarzu National Geographic Channel i Cyfrowego Polsatu.


Po sukcesie poprzednich edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, National Geographic Channel i Cyfrowy Polsat startują z kolejną edycją zabawy dla amatorów fotografowania. Konkurs został zaplanowany na osiem tygodni. Prace można zgłaszać w czterech kategoriach tematycznych: "Historia", "Ruch i akcja", "Ludzie i ich praca" oraz "Ty i Twój pupil", za pośrednictwem specjalnych aplikacji zgłoszeniowych dostępnych na stronie Cyfrowego Polsatu i w ramach fan stron Cyfrowego Polsatu oraz National Geographic Channel na Facebooku.

Konkurs składa się z ośmiu etapów. W każdym z nich uczestnicy mogą dodawać dowolną ilość zdjęć, ale do finalnej oceny Komisji trafi wyłącznie jedna fotografia danego autora. Laureaci poszczególnych etapów będą wyłaniani w głosowaniu internautów odwiedzających aplikacje konkursowe. W każdym z etapów nagrodzone zostaną dwie osoby. Na koniec konkursu wszyscy uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w ścisłym finale.

Dla szesnastu szczęśliwców wytypowanych w poszczególnych tygodniach przewidziano nagrody etapowe w postaci bonów do internetowego sklepu fotograficznego cyfrowe.pl oraz power banków. Dwunastu finalistom konkursu zostaną przyznane cenne nagrody, w tym profesjonalny aparat fotograficzny lustrzanka cyfrowa, cyfrowy aparat, cyfrowy statyw fotograficzny z akcesoriami oraz bony do cyfrowe.pl. Wyróżnione zdjęcia wszystkich laureatów ścisłego finału zostaną opublikowane w kalendarzu - National Geographic Channel oraz Cyfrowego Polsatu na 2016 r.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający