Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT ŚWIĘTUJE 19 URODZINY, CYFROWY POLSAT 12Drukuj

Polsat (HD)
5 Grudnia Polsat świętuje 19 urodziny natomiast największa pod względem liczby abonentów platforma Cyfrowy Polsat - 12. Telewizja Polsat jest wiodącą marką na rynku, wystartowała 5 grudnia 1992 roku o godz. 16.30, Polsat na swój sukces zapracował oferując najwyższej jakości rozrywkę: kultowe seriale(m.in Świat Według Kiepskich), zagraniczne hity filmowe, najważniejsze wydarzenia sportowe (m.in Euro 2008 w całości tylko w Polsacie), emocjonujące programy z udziałem gwiazd, a także wydarzenia muzyczne i wielkie koncerty gwiazd estrady.

Obecnie skład kanałów Polsatu wchodzą: Polsat, Polsat HD, Polsat 2, Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Polsat Futbol, Polsat Sport News, Polsat News, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Film, Polsat Crime & Investigation, Polsat Jim Jim, TV Biznes, oraz powiązane: TV4, TV6, Superstacja generujących oglądalność na poziomie ok. 20%.

Natomiast Cyfrowy Polsat rozpoczął działalność 5 grudnia 1999 roku, od kilku lat jest liderem pod względem liczby abonentów, oraz czwartą co do wielkości w Europie platformą satelitarną, w 2011 roku platforma posiadała 3,5 mln abonentów. Cyfrowy Polsat od listopada 2007 roku oferuje własne dekodery, od września 2008 r. świadczy usługi telefonii komórkowej jako infrastrukturalny MVNO. Od lutego 2010 r. oferuje szerokopasmowy dostęp do Internetu w bezprzewodowej technologii HSPA+, a od 30 sierpnia 2011 r. - Internet mobilny w najnowocześniejszej technologii LTE. W czerwcu 2010 r. wprowadziła usługi zintegrowane, czyli telewizję, Internet i telefonię komórkową w ramach jednej umowy, opłaty abonamentowej i faktury. Od maja 2008 r. Cyfrowy Polsat jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Z tej okazji serwis Cyfrowypolsat.cba.pl życzy Telewizji Polsat przede wszystkim wysokiej oglądalności, udanych programów oraz zadowolonych widzów. Natomiast platformie Cyfrowy Polsat życzymy nie malejącej liczby abonentów, rozwoju swojej dotychczasowej oferty, także telewizyjnej:)


#1 | Grzegorz Stapinski dnia 04.12.11 21:14
www.arpegio.pl/261.gif supergify.pl/images/stories/urodziny/48.gif oraz spełnienia życzeń abonentów

supergify.pl/images/stories/smer/na_stronke/22.gif
#2 | mikun8 dnia 06.12.11 14:59
Życzę Telewizji Polsat przede wszystkim wysokiej oglądalności i niech robią tak dalej a konkurencja ( N+CYFRA ) robi coraz więcej dla abonentów (różne promocje nie tylko dla nowych abonentów ) wykończy C.POLSAT BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Polewka
#3 | Prokop dnia 12.12.11 09:18
To już tyle lat dobrze spędzamy czas dzięki Polsatowi i CP. Progres widać zatrważający. Tak wiele kanałów Polsatu, CP rozwija się wciąż i nieustannie. Wisienką na torcie jest oczywiście LTE. Które tez rośnie w siłę. I oby tak dalej.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający