Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS PONOWNIE ROZDAJE STARTERYDrukuj

Plus
Od dziś można na www.plus.pl mieć za darmo nowy starter JA+ Internet Na Kartę, na którym doładowanie za minimum 20 zł jest premiowane 1 GB ekstra. Podobna akcja była prowadzona w czerwcu, wtedy operator rozdawał startery JA+ Na Kartę ("JA+ Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 1 GB" oraz "JA+ Rozmowy i SMS-y bez limitu w Plusie").

Plus rozpoczął rozdawanie na swojej stronie internetowej starterów z taryfą JA+ Internet na Kartę. Mają one wartość 5 zł i na start zawierają pakiet 0,5 GB. Doładowanie za minimum 20 zł jest premiowane dodatkowym 1 GB, a maksymalnie można otrzymać 5 takich premii. Po doładowaniu można uzyskać nawet 36 GB. Najwyższe doładowanie przedłuża ważność konta i pakietu danych aż o 365 dni - usługa Rok Ważności Konta jest na starterze włączona automatycznie.

"Odbierz bezpłatny starter z taryfą Nowy Plus Internet na Kartę" to akcja dostępna tylko na www.plus.pl - nie płaci się ani za starter, ani za przesyłkę, ale na jeden adres można zamówić tylko jeden starter.

Akcji trwa do 7 sierpnia lub wyczerpania zapasów.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający