Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TOP ŁÓDŹ FESTIWAL - "LEGENDY ROCKA" W TELEWIZJI POLSATDrukuj

Polsat (HD)
Oddział Zamknięty, Lombard, Sztywny Pal Azji, Urszula, Róże Europy, IRA, Paweł Kukiz i Big Day - to tylko część artystów, którzy wystąpią 9 sierpnia podczas łódzkiego Top Festiwalu "Legendy Rocka". Koncert pokaże Telewizja Polsat.

Eksplozja - to chyba najlepsze określenie tego, co wydarzyło się w polskiej muzyce w latach 80-tych. Nagle na polskiej scenie pojawił się niekontrolowany przez władze i ograniczany przez cenzurę rock, który zawładnął sercami i duszami młodych Polaków pragnących wolności. To, co najlepsze w polskiej muzyce rockowej wydarzyło się właśnie w latach 80-tych. Początek lat 90-tych przyniósł nową falę wykonawców - wnieśli oni na muzyczną scenę świeży powiew nowych czasów. W niesamowitym koncercie zaprezentują się artyści, którzy zawładnęli milionami serc: Oddział Zamknięty, Lombard, Sztywny Pal Azji, Urszula, Róże Europy, IRA, Turbo, Kobranocka, Proletaryat, Rezerwat, Martyna Jakubowicz, Mr. Zoob, Wanda i Banda, Ziyo, Paweł Kukiz i Big Day. Wykonają oni piosenki, które weszły na stałe do kanonu polskiej muzyki rockowej.
#1 | Prokop dnia 22.07.15 16:19
I na dobry koncert w Polsacie też można liczyć. Jeszcze w rockowym wydaniu - super. Stara się stacja w re wakacje zapewnić rozrywkę na niezłym poziomie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający