Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"DISCO POD GWIAZDAMI" 2015 Z ZIELONEJ GÓRY W POLSACIE I DISCO POLO MUSICDrukuj

Polsat (HD)
W dniach 14-15 sierpnia Telewizja Polsat pokaże na żywo festiwal "Disco pod gwiazdami". Z informacji podawanych przez organizatorów wynika, że impreza odbędzie się w amfiteatrze w Zielonej Górze. Warto przypomnieć, że rok temu widowisko gościło w Płocku. "Disco pod gwiazdami" relacjonować będzie również kanał Disco Polo Music.

Pierwszego dnia (14 sierpnia) wystąpią: Oceana, No Mercy, Captain Jack, Mirami, Danzel, Stefano Terrazino & Lidia Kopania, Riu Carlos Ferreira, DJ Disco, Sonic, Defis, Bartek Wrona oraz Bolter. Jubileusz 50-lecia na scenie świętować będą Czerwone Gitary.

W sobotę, w drugim dniu festiwalu zielonogórski amfiteatr zdominuje polska muzyka taneczna. Pojawią się na niej zespoły: Classic, Weekend, After Party, Power Play, Masters, Andre. Zaśpiewają także: Stachursky, Tatiana Okupnik, Elena, Sarsa Markiewicz, VOX, Łzy i Janek Zieliński.

"Disco pod gwiazdami" na żywo w Polsacie od godz 20:00, w Disco Polo Music od 22:30.
#1 | Prokop dnia 22.07.15 14:54
Gala disco polo przyciągnęła sporo widzów przed tv, więc i teraz nie powinno być inaczej. Niby ludzie nie słuchają tej muzy a jednak takie koncerty pokazują, że jest zupełnie inaczej. I można by wyśmiewać Polsat, że prezentuje taką rozrywkę, ale zapotrzebowanie jest jak się okazuje.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający