Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FINAŁ LUB MECZ O 3 MIEJSCE LŚ Z POLAKAMI W POLSACIE I POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat (HD)
Niedzielny finał lub mecz o 3 miejsce z udziałem Polaków Final Six tegorocznej Ligi Światowej pokaże antena otwarta Polsatu - poinformował nadawca.

W Polsacie Sport będzie zaś można zobaczyć wszystkie weekendowe mecze Final Six, zaś sobotni półfinał z udziałem polskiej reprezentacji również w ogólnodostępnym Polsacie Sport News. Półfinały Final Six, który rozgrywany jest w brazylijskim Rio de Janerio zaplanowano na sobotę w godzinach 15:00 i 17:00. Mecz o 3 miejsce i finał w niedzielę kolejno o 14:10 i 16:30. Studio zarówno w sobotę, jak i niedzielę w Polsacie Sport rozpocznie się godzinę przed pierwszym spotkaniem.

Polacy bardzo dobrym czwartkowym meczem z Włochami (wygrana 3:1) zapewnili już sobie udział w półfinale Final Six tegorocznej Ligi Światowej. Dziś zagrają Serbią, a ewentualna wygrana da im pierwsze miejsce w grupie, dzięki któremu w półfinale zagrają prawdopodobnie z kimś z pary USA- Francja. Zwycięstwo nad reprezentacją Włoch oglądało w czwartek na antenach Polsatu Sport i Polsatu Sport News ponad 1,9 mln widzów, przy udziałach sięgających 18% SHR wśród wszystkich badanych i 16,7% SHR w grupie komercyjnej.

W sobotę Polsat Sport pokaże oba półfinały Final Six, a Polsat Sport News półfinał z udziałem Polaków. Niedzielny finał, lub mecz o 3 miejsce z udziałem reprezentacji Polski, będzie można zobaczyć na antenie Polsatu i w Polsacie Sport. Wszystkie mecze skomentuje Tomasz Swędrowski, a ekskluzywne wywiady z zawodnikami i trenerem naszej reprezentacji Stephanem Antigą przeprowadzi w Rio de Janerio - Marcin Lepa. W studiu, gośćmi Jerzego Mielewskiego będą gwiazdy kilku pokoleń polskiej siatkówki: Ryszard Bosek, Ireneusz Mazur, Wojciech Drzyzga, Krzysztof Ignaczak i Łukasz Kadziewicz.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający