Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"W RYTMIE DŻUNGLI" OD SIERPNIA W POLSAT JIMJAMDrukuj

Polsat JimJam
1 sierpnia kanał Polsat JimJam rozpocznie emisję nowej propozycji dla najmłodszych widzów. Na serial "W rytmie dżungli" składają się zabawne, pięciominutowe gagi pozbawione dialogów, dla których tłem jest pobudzająca wyobraźnię muzyka.

Bohaterem każdego odcinka jest jedno zwierzątko, które przeżywa zabawne perypetie. Jedną z bohaterek bajki jest wyjątkowo strachliwa żyrafa, która pewnego dnia uświadamia sobie, jak bardzo jest wysoka. Lęk wysokości sprawia, że od tej pory postanawia poruszać się jak dżdżownica. Mali odbiorcy poznają również perypetie jeża, małpki, żółwia, strusiej mamy oraz wielu innych mieszkańców rytmicznej dżungli.

Serial podbił serca maluchów na całym świecie, o czym świadczy fakt, że prawa do jego emisji zostały wykupione w 180 krajach. Emisja: poniedziałek - piątek o 08:21, 12:43 i 17:05, począwszy od 1 sierpnia.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający