Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

LŚ SIATKARZY: PÓŁFINAŁ PONAD 2 MLN, MECZ O BRĄZ PRAWIE 1,5 MLN WIDZÓWDrukuj

Polsat Sport (HD)
Siatkarska reprezentacja Polski zakończyła rozgrywki Final Six Ligi Światowej na czwartym miejscu. Sobotni półfinałowy mecz z Francją oglądało ponad 2 mln widzów – w grupie komercyjnej wynik na poziomie 21,6%.

Oglądalność meczu o trzecie miejsce emitowanego w niedzielę na antenie Polsatu i Polsat Sport wyniosła niemal 1,5 mln widzów, co przełożyło się na wynik na poziomie 16% udziałów w widowni w grupie komercyjnej 16-49.

Dla Polsat Sport News miniony weekend okazał się najlepszym w historii pod względem oglądalności – 2,1% SHR w grupie 4+ oraz 2% w grupie komercyjnej 16-49. Natomiast dla Polsatu Sport był to najlepszy weekend w tym roku z wynikiem 3,1% w grupie 4+ oraz 2,6% w grupie komercyjnej 16-49.

W sobotę Polacy rozegrali thriller w pięciu aktach, niestety bez szczęśliwego zakończenia. Biało-czerwoni przegrali półfinałowy mecz z Francją 2:3. W niedzielę nasza reprezentacja zmierzyła się na boisku z reprezentacją USA – obie drużyny walczyły o brązowy medal Final Six Ligi Światowej. Niestety Amerykanie okazali się lepsi i gładko wygrali mecz 3:0. Nagrodą pocieszenia dla Polaków były nagrody indywidualne – tytuł najlepszego libero otrzymał Paweł Zatorski, a Michał Kubiak został jednym z najlepszych przyjmujących.


Informuje: Polsat
#1 | Prokop dnia 22.07.15 14:49
Siatkówka to jest moc i wyniki oglądalności pokazują, że coraz więcej osób tak uważa. A co za tym idzie Polsat nadal będzie nam zapewniał transmisje.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający