Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"POZNAJ SWOJE PRAWA" - NOWOŚĆ OD TAKO MEDIA W POLSACIE (akt.)Drukuj

Polsat (HD)
Jesienią Telewizja Polsat zaproponuje widzom nowy paradokument - "Poznaj swoje prawa". Producentem serialu będzie firma Tako Media, znana z takich pozycji jak m.in. "Dlaczego ja?", "Trudne sprawy" i "Dzień, który zmienił moje życie".

''Poznaj swoje prawa'' ma mieć na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat tego, jak od strony prawnej rozwiązywać życiowe, codzienne, często nie łatwe problemy.

Premiera: Polsat, od 31 sierpnia (poniedziałek), o godz. 17:00. Każdy odcinek potrwa 60 minut. Tym samym z anteny słonecznej telewizji znika serial paradokumentalny "Dlaczego ja?", który dotychczas był nadawany o tej godzinie. Z anteny znika również "Dzień, który zmienił moje życie". Jesienią zobaczymy natomiast nowe odcinki seriali "Malanowski i partnerzy", "Pielęgniarki", "Trudne sprawy" i "Słoiki".

Aktualizacja: Maciej Myszka, producent "Poznaj swoje prawa" na temat serialu: „Poznaj swoje prawa” to nowy projekt popularnego gatunku paradokumentalnego pokazujący codzienne problemy Polaków, m.in. zawodowe, sąsiedzkie, małżeńskie, spadkowe, dotyczące dzieci z rozbitych małżeństw itp. To czym różni się ten program od innych z tego gatunku, to obecność profesjonalnego prawnika, który odnosząc się do konkretnej sytuacji przedstawionej w odcinku, wyjaśnia bohaterom i widzom ich prawa oraz udziela profesjonalnej porady prawnej. Wiedza zdobyta w ten sposób, może stać się przydatna w życiu codziennym widzów w analogicznej sytuacji.
#1 | Prokop dnia 22.07.15 13:00
Hmm nie przepadam za paradokumentami, ale widzę, że sporo osób je ogląda. Także jeśli przy okazji mogą się czegoś dowiedzieć, to jak najbardziej popieram taką edukacyjną rolę tv.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający