Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

3,72 MLN WIDZÓW OBEJRZAŁO GALE KSWDrukuj

Polsat (HD)
Transmisję z 17. Konfrontacji Sztuk Walki obejrzało w Polsacie i Polsacie Sport średnio 3,72 mln osób. Kulminacyjny moment - ogłoszenie wyniku walki Mariusza Pudzianowskiego i Jamesa Thomsona - śledziło 4,63 mln widzów.

Konfrontacje Sztuk Walki były chętniej oglądana niż filmy i programy rozrywkowe emitowane w tym samym czasie przez TVP 1, TVP 2 i TVN. Galę KSW w Polsacie śledziło średnio 3,14 mln widzów, podczas gdy filmy w TVP 1 - 1,54 mln, "The Voice of Poland" i film w TVP 2 - 1,57 mln, a "Mam talent" i film w TVN - 2,4 mln widzów. Średnia oglądalność gali w Polsacie to 23,81 proc. w grupie wszystkich widzów i 28,24 proc. w grupie 16-49.

Z kolei transmisja w Polsacie i Polsacie Sport zanotowała łącznie 3,72 mln widzów, co przełożyło się na 28,24 proc. udziału wśród wszystkich widzów i 33,2 proc. w grupie 16-49. Największym zainteresowaniem cieszyły się dwie walki: Mariusza Pudzianowskiego z Jamesem Thompsonem oraz Mameda Khalidova z Jesse Taylorem.

W kulminacyjnym momencie ogłoszenia wyniku tego pierwszego starcia (o godz. 23.22) Polsat i Polsat Sport oglądało w sumie 4,63 mln widzów.

źródło: Wirtualnemdia.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający