Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIEMY, KTO WYSTĄPI W IV EDYCJI SHOW "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomo
Znamy już pełną listę uczestników czwartej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Nowa odsłona show wystartuje na antenie Telewizji Polsat jesienią.

W muzycznym programie wystąpią: aktorki Katarzyna Glinka, Monika Dryl i Zosia Zborowska, piosenkarka Natalia Szroeder, aktor Bartosz Kasprzykowski, wokalista, aktor, kabareciarz, zwycięzca "Jak oni śpiewają" Krzysztof Respondek, piosenkarz, uczestnik "The Voice of Poland" Michał Grobelny oraz Michał Kwiatkowski, piosenkarz, brat Dawida Kwiatkowskiego.


Informacja o obsadzie czwartej serii podana została na profilu show na Facebooku. Przypomnijmy, że zadaniem uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo" jest by jak najwierniej wcielić się w artystów, których utwory się wykonuje. Liczy się nie tylko sposób wykonania piosenki, ale też strój, makijaż, ruch sceniczny, gest danej gwiazdy znany z teledysków czy koncertów.
#1 | Prokop dnia 27.07.15 16:03
Super, że będzie kolejna edycja TTBZ. Nie do końca wszystkich kojarzę, ale to sprawa drugorzędna. Ważne żeby dobra muzyka była, performance i zabawa. A patrząc wstecz - jest to zapewnione.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający