Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

VII ZIELONOGÓRSKA NOC KABARETOWA NA ŻYWO W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
W sobotę, 8 sierpnia Telewizja Polsat pokaże relację z VII Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej. Najpopularniejsi wykonawcy polskiej sceny kabaretowej – m.in. Łowcy.B, Artur Andrus, Jerzy Kryszak, Mariusz Kałamaga, Formacja Chatelet, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Katarzyna Kwiatkowska zabiorą widzów na ponad trzy godzinny show, pod wspólnym i wiele znaczącym hasłem "Ale Cyrk".

Nie po raz pierwszy inspiracją dla premierowych skeczy, żartów i satyrycznych monologów będzie życie. Tym razem jednak artyści Kabaretobrania przeniosą się na arenę cyrkową, bo przecież tak często, patrząc na to co nas otacza, aż chcę się krzyknąć - ALE CYRK! O czarowaniu obietnicami na arenie politycznej opowie najlepszy specjalista w tej dziedzinie Jerzy Kryszak. Magia kabaretu sprawi, że w postacie odchodzącej Pary Prezydenckiej wcielą się Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Katarzyna Kwiatkowska. W premierowym skeczu przygotowanym specjalnie na ten wieczór zajrzymy w domowe zacisze Państwa Komorowskich. Pojawi się tez platynowy iluzjonista słowa śpiewanego Artur Andrus. Gospodarzem wieczoru będzie Kabaret Rewers, nowe dziecko sceniczne artysty dobrze z znanego z kabaretu Ciach i serialu "Spadkobiercy" Janusza Rewersa, a funkcję mistrz ceremonii obejmie, jak co roku, Krzysztof Ibisz. O najlepsze żarty z areny małżeńsko-obyczajowej zadbają kabarety: Łowcy.B, Formacja Chatelet, Na Koniec Swiata, Słoiczek po cukrze, Rak i inni. Pojawią się, jak przystało na dobry cyrk, najbardziej utytułowany polski iluzjonista Arsene Lupin, akrobaci, żonglerzy i najpiękniejszy kwartet smyczkowy na świecie Kwartet Obssesion.

W Kabaretobraniu wystąpi też wschodząca gwiazda rock polo – Sławomir i rozwijający karierę standup’ową Mariusz Kałamaga. Oprawę muzyczna zapewni zespół Krzysztofa Mrozińskiego a tameczną grypa Slayd. Będzie to niezapomniany wieczór, w którym żarty będą wyskakiwały niczym królik z kapelusza.

Kabaretobranie 2015, czyli VII Zielonogórska Noc Kabaretowa - na żywo, 8 sierpnia, o godz. 20:00 w Polsacie.
#1 | Prokop dnia 27.07.15 15:54
Nie mogło być inaczej. Zielonogórska Noc Kabaretowa na dobre zagościła na Polsacie. Przednie żarty i sporo śmiechu - tego nam potrzeba w sezonie wakacyjnym.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający