Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT FOOD HD I TRAVEL HD OD PAŹDZIERNIKA W CP. ZASTĄPIĄ WERSJE SDDrukuj

Cyfrowy Polsat
1 października br., Cyfrowy Polsat włączy do swojej oferty dwa nowe kanały w jakości HD: Polsat Food Network HD oraz Travel Channel HD. Obie stacje zastąpią swoje odpowiedniki w standardowej rozdzielczości - zapowiada nadawca.

"Polska jest dla nas kluczowym rynkiem i po udanym wprowadzeniu kanałów SD na platformę Cyfrowy Polsat chcemy wykorzystać szansę i potwierdzić nasze zaangażowanie w ten rynek poprzez zwiększenie dostępności naszych najwyższej klasy programów w pełnej jakości HD" - powiedział Phillip Luff, Dyrektor Zarządzający Scripps Networks UK & EMEA.

Przypomnijmy, że na liście kanałów Cyfrowego Polsatu, Polsat Food Network melduje się na pozycji 24, natomiast Travel Channel na 78.
#7 | Viking dnia 28.07.15 15:04
Całe szczęście, że w sierpniu kończę współpracę z Cyfrowym Polsatem. Uśmiech
#8 | AR HD dnia 28.07.15 19:02
@Viking, czemu? Może jeszcze się namyślisz. Uśmiech
#9 | Viking dnia 28.07.15 22:21
@AR HD
A bo po wysłaniu wypowiedzenia CP zadzwonił do mnie raz, ale nie zlożył mi żadnej oferty. Tak, więc nie mam się nad czym zastanawiać. Ale nawet gdyby złożyli jakąś ofertę to i tak pewnie bym z niej nie skorzystał. Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający