Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT BEZ KANAŁU ELEVEN W DNIU STARTUDrukuj

Cyfrowy Polsat
2 sierpnia rozpocznie nadawanie nowy kanał sportowy - Eleven. Wielu abonentów Cyfrowego Polsatu, za pośrednictwem naszych profili na portalach społecznościowych, prywatnych wiadomości, czy też komentarzy pod newsami, zadawało pytania odnośnie stacji i jej dostępności na słonecznej platformie. Z informacji podawanych przez Cyfrowy Polsat wynika, że klienci nie będą mieli możliwości odbioru stacji, z listy kanałów, w dniu jej debiutu na rynku.

"Nie planujemy włączyć kanału Eleven 2 sierpnia br." - poinformowała krótko serwis cyfrowypolsatnews.pl, Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu.

Warto wspomnieć, że kilka tygodni później, 22 sierpnia rusza druga stacja Eleven Sports Network - Eleven Sports, których szefem jest Patryk Mirosławski. Na antenach kanałów śledzić będzie można m.in. włoską Serie A, francuską Ligue 1, szkocką SPFL, belgijską Pro Leagu i FA Cup. Nie zabraknie także relacji z turniejów tenisowych ATP 250.
#1 | kibic dnia 31.07.15 04:44
Jest poważna pierwsza liga polska. Kopanina podobnej kategorii jak ekstras*aka... Uśmiech
#2 | fan dnia 31.07.15 14:58
a czy wogule będą kanaly Eleven w CP
#3 | kolo dnia 31.07.15 15:15
Szansa pewnie jest ale nie za szybko.
#4 | timon dnia 24.09.15 17:33
No kiedy będą kanały Eleven?? Bo abonenci się niecierpliwią

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający