Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

START I LIGI PIŁKARSKIEJ NA ANTENACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Już jutro na antenie Polsatu Sport zadebiutuje I liga piłkarska. W pierwszej kolejce rozgrywek widzowie zobaczą mecze Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz oraz Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock.

W sobotę 1 sierpnia o godzinie 18:00 Polsat Sport pokaże mecz Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz. Spotkanie komentować będą Mateusz Borek i Wojciech Kowalczyk - były reprezentant Polski. Przedmeczowe studio od godziny 17:00 poprowadzi Bożydar Iwanow, a gościć będzie Edwarda Klejndinsta (dyrektora sportowego Arki) oraz Łukasza Skrzyńskiego (dyrektora sportowego Zawiszy).

W niedzielę, o godzinie 17:40 kibice zobaczą spotkanie Zagłębia Sosnowiec z Wisłą Płock, które komentować będą Marcin Feddek i Andrzej Iwan (były reprezentant Polski, po latach powracający do grona ekspertów Polsatu Sport).

Przypomnijmy, że kanały sportowe Telewizji Polsat (Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News) pokażą dwa mecze na żywo w każdej kolejce spotkań, oraz w poniedziałek Magazyn I Ligii, podsumowujący wydarzenia danej kolejki (skróty wszystkich spotkań). Pierwszy Magazyn I Ligii zostanie wyemitowany w poniedziałek 3 sierpnia o godz. 21.00 w Polsat Sport News.
#1 | Prokop dnia 10.08.15 11:54
Mocny punkt sportowej ramówki, która zaiste przyczyni się do sporej oglądalności stacji sportowych Polsatu i niepowiedziane, że i w sierpniu Polsat Sport nie może być the best.
#2 | Baldur dnia 11.08.15 09:24
Co prawda to I liga, a nie ekstraklasa, ale i tak oprócz tego polsat ma Puchar Polski. Dodatkowo polsat zyskał częściowo dostęp do ekstraklasy bo eurosport ma prawa do transmisji jednego meczu w poniedziałek.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający