Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

25% UDZIAŁÓW GRUPY POLSAT W GRUPIE KOMERCYJNEJDrukuj

Polsat (HD)
Grupa Polsat znów najlepsza. W lipcu antena główna i kanały tematyczne zgromadziły łącznie 25% udziałów w grupie komercyjnej. Świetny wynik zanotował również Polsat, który w lipcu był liderem wśród 4 największych stacji o zasięgu ogólnopolskim notując 12% SHR udziałów w rynku.

Wśród najchętniej oglądanych pozycji programowych były Disco Hit Festival Kobylnica 2015, który zgromadził 2,5 mln widzów, oraz m.in. polskie komediowe klasyki "Kogel – mogel" (2,2 mln), "Galimatias czyli Kogel – mogel II" (1,8 mln), "Sami swoi" (1,9 mln) i "Seksmisja" (1,9 mln). Przypomnijmy, że Polsat od początku roku, aż 6-krotnie był liderem w grupie komercyjnej i z wynikiem 13,2% SHR udziałów jest najchętniej oglądaną stacją w tym roku.

W Grupie Polsat największe udziały poza anteną główną w lipcu zanotowały TV4 (3,8%), TV6 (1,7%), Polsat 2 (1,6%), a także Polsat Sport (1%), Polsat News (0,92%) i Polsat Sport News (0,81%).


Dane: Nielsen Audience Measurement
#1 | Prokop dnia 10.08.15 11:39
Wakacyjna ramówka Polsatu nie trąci w ogóle ogórkami, są koncerty, kabarety, dobre filmy to i jest oglądalność. Sierpień też w pewnością zgarnie sporo widzów, wszakże dwa weekendowe koncerty się szykują.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający