Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NAT GEO PEOPLE OD PAŹDZIERNIKA W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
National Geographic Channels International (NGCI) informuje, że już 1 października polscy widzowie będą mogli oglądać nowy kanał Nat Geo People. Ramówkę najnowszej stacji z portfolio NGCI tworzyć będą programy pokazujące inspirujące historie, opowiadane przez autentycznych, a zarazem niezwykłych ludzi pochodzących z różnych części globu. Nowy kanał będzie dostępny dla abonentów Cyfrowego Polsatu.


Po udanym debiucie w takich krajach jak: Dania, Niemcy, Włochy czy Turcja kanał Nat Geo People stał się integralną częścią oferty programowej rodziny marek National Geographic. Jego ramówka i oprawa antenowa zaprojektowane z myślą o kobiecej widowni idealnie dopełniają przygotowaną głównie z myślą o mężczyznach ofertę National Geographic Channel, podczas gdy na antenie Nat Geo Wild niepodzielnie rządzą produkcje w najlepszej jakości poświęcone dzikiej przyrodzie i naturze.

"Cieszę się, że kanał Nat Geo People pojawia się w naszym portfolio w Polsce. Po udanych debiutach na innych rynkach europejskich Nat Geo People pokaże nowe podejście do programingu dokumentalnego. Będzie to także naturalny krok w rozszerzaniu oferty rodziny marek National Geographic Channel tym razem na kanwie prawdziwych historii oraz bohaterów z krwi i kości" - mówi o nowym kanale Carlos Ortega EVP FOX International Channels CEE. "Poruszające historie opowiadają na antenie Nat Geo People autentyczni bohaterowie, ujmujący ludzie ze wszystkich zakątków świata. To oni będą się z nami dzielić pełnymi emocji, ekscytującymi opowieściami" - dodaje Carlos Ortega.

Nat Geo People stawia na nietuzinkowych bohaterów. Jednym z pierwszych pokazanych w Polsce przez Nat Geo People będzie David Rocco - gospodarz serii "Dolce vita wg Davida Roccor". Charyzmatyczny kucharz, podróżując po Włoszech - kraju przodków - w niezwykłym stylu połączy w swoim programie pasjonujące opowieści o mieszkańcach, kulturze, kulinariach z typowo włoskim dolce vita.

Inną propozycją programową, którą można będzie zobaczyć na antenie Nat Geo People już jesienią będzie seria "4 niemowlęta na sekundę". Jest to opowieść o cudzie narodzin widzianym z perspektywy rodzin i personelu medycznego asystującego przy porodach w wielu różnych, bardzo odmiennych pod względem kultury krajach świata. Jak celebruje się moment narodzin w różnych kulturach? Czy wszędzie emocje są takie same? Czy wiążą się z tym faktem takie same problemy? Wiele kultur to wiele różnic, ale wszędzie wspólne pozostają troska i miłość do dzieci.

Także jesienią zobaczymy na antenie Nat Geo People kilka produkcji, które zachwyciły już widzów w innych krajach. Będą wśród nich takie programy jak: "Ladyboys" - seria opowiadająca o relacjach pomiędzy Brytyjczykami mieszkającymi w Tajlandii oraz transseksualnymi Tajami (tytułowymi ladyboys), "Zakazana miłość", która odkrywa przed widzami niekonwencjonalne relacje między ludźmi i wyzwania z jakimi muszą się mierzyć, czy "Koszmarna wyprawa" - jeden z najpopularniejszych programów znany z anteny National Geographic Channel na całym świecie.
#1 | Adam Okoniewski dnia 05.08.15 18:50
Dodam tyle że stacja będzie dostępna w HD - info od FIC Z przymrużeniem oka
#2 | AR HD dnia 05.08.15 19:02
To dobrze, szkoda, że tak od razu nie napisali, że będą w HD.

Ogólnie "Ladyboys" to jakieś nieporozumienie. Szok
#3 | Adam Okoniewski dnia 05.08.15 22:01
W końcu zdecydowali się na wprowadzenie tego kanału na PL. Bo już kiedyś była symetryczne przymiarki i spekulacje Uśmiech
#4 | Prokop dnia 10.08.15 11:16
CP współpracuje z NGC chociażby organizując co roku konkurs fotograficzny, więc nie dziwi kolejny kanał NG w ramówce. Zapowiada się ciekawie, czekamy na dalsze szczegóły programowe.
#5 | Baldur dnia 25.08.15 21:01
Kolejny kanał popularnonaukowy w CP - NAT GEO People. To dobra informacja bo lubię takie kanały, a NG gwarantuje dobrą jakość i treść.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający