Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"PAN TOTI" - KOLEJNA NOWOŚĆ W POLSAT JIMJAMDrukuj

Polsat JimJam
21 września Polsat JimJam rozpocznie emisję edukacyjnego serialu "Pan Toti". Bajka opowiada o przygodach człowieczka malutkiego niczym kciuk, którego mieszkaniem jest pień starego drzewa. Pan Toti każdego dnia zajada na śniadanie dzikie truskawki, po czym wyrusza na poszukiwanie skarbów ukrytych w kopalni pod podłogą jego domu.

Odnalezione przez niego przedmioty są kluczowe dla całej opowieści – stanowią odpowiedź na kłopoty, dzięki czemu dzień Pana Totiego znajduje swój szczęśliwy finał. Pan Toti nie ma jednak łatwego zadania – niesforne i złośliwe bliźniaki zawsze znajdą sposób, by trochę mu poprzeszkadzać. Wtedy z pomocą przychodzi jednak jego dobry przyjaciel - wszak nie od dziś wiadomo, że co dwie głowy to nie jedna. Najmocniejszą stroną serii jest jej wartość edukacyjna i moralizatorska – dzieci poznają cenę prawdziwej przyjaźni oraz zobaczą, że warto pomagać innym. Animowany serial jest adaptacją bajek Joanny Sorn-Gary napisanych z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i tych nieco starszych, które uczą się już w pierwszych klasach szkoły podstawowej.

"Pan Toti" od 21 września. Emisja: poniedziałek - piątek o 15:00 w Polsat JimJam.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający