Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWY SOFT DO SAMSUNGA DSB-S305GDrukuj

Cyfrowy Polsat
Dnia 29 listopada br. Cyfrowy Polsat udostępnił nowe oprogramowanie dla dekoderów Samsung DSB-S305G, które oznaczono nr. 188. Nowy soft wprowadza możliwość korzystania z napisów ekranowych DVB, teletekstu, oraz napisów z teletekstu. Ponadto nowe oprogramowanie wprowadziło na listy ulubionych kanał Polsat Sport HD, który został sztywno osadzony na pozycji nr.21.

Wprowadzono także drobne zmiany w menu dekodera, dodano do blokady rodzicielskiej funkcję blokowania programów dla określonej grupy wiekowej, wprowadzono na belce informacyjnej oznaczenia wiekowe, połączono listę główną z listą Cyfrowego Polsatu – od teraz kanały platformy są oznaczone kolorem czerwonym, natomiast niebieskim kanały wyszukane samodzielnie.

Oprogramowanie aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania), lub ręcznie poprzez wybranie z menu dekodera opcji "Manualna Aktualizacja oprogramowania"

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający