Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"RINKE ZA KRATAMI" OD 9 WRZEŚNIA W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Serial dokumentalny "Rinke za kratami", o którym pisaliśmy kilka dni temu, zadebiutuje na antenie Polsatu 9 września. Cykl będzie można śledzić w każdą środę, o godz. 22:05, czyli tuż po kulinarnym show "Top Chef". Program liczyć będzie 10 odcinków.

"Rinke za kratami" to serial dokumentalny, w którym Rinke Rooyens odkrywa życie codzienne w Zakładzie Karnym w Krzywańcu, niedaleko Zielonej Góry. Producent i reżyser największych telewizyjnych hitów rozrywkowych ("Taniec z gwiazdami", "Voice of Poland", "Świat się kręci", "Jak oni śpiewają", "Kocham Cię, Polsko!", "Top Model") przez miesiąc śledził z kamerą pracę funkcjonariuszy oraz towarzyszył osadzonym, którzy podzielili się z nim swoimi historiami, rozterkami, emocjami. To debiut Rinke Rooyensa w projekcie o tematyce społecznej, a także pierwszy program, w którym wcielił się w rolę prowadzącego.

Więcej na temat serii "Rinke za kratami" pisaliśmy w tym newsie. Warto dodać, że również 9 września odbędzie się premiera książki Rinke Rooyensa o tym samym tytule, napisanej w formie dziennika rejestrującego na gorąco emocje i wrażenia z pobytu w więzieniu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający