Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

KREDYT RATALNY W PLUS BANKU DLA KLIENTÓW PLUSA I CPDrukuj

PlusBank
Od 13 sierpnia klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą korzystać z nowej oferty finansowania sprzętu. Kredyt ratalny Plus Banku to wyjątkowa propozycja 3x0 – 0% oprocentowania, 0% prowizji i 0 zł opłaty przygotowawczej, klient nie ponosi tych kosztów, a płaci jedynie za sam kupowany sprzęt.

Oferta Plus Banku jest szczególnie atrakcyjna przy zakupie drogich urządzeń (smartfonów, tabletów i laptopów), a jej wyjątkową zaletą jest prosta konstrukcja oraz brak dodatkowych kosztów. Kredyt ratalny Plus Banku to:
* 36 rat,
* 0% oprocentowania,
* 0% prowizji,
* 0 zł opłaty przygotowawczej.

Cena kupowanego sprzętu jest po prostu podzielona na 36 równych rat, których spłata następuje zgodnie z ustalonym harmonogramem, ale można je oczywiście spłacić wcześniej. Minimalna kwota kredytu to 300 zł, maksymalna wynosi 5000 zł, a do udzielenia kredytu wystarczy oświadczenie o zarobkach. W ramach jednej umowy kredytowej można sfinansować zakup nawet 3 sprzętów/produktów od Plusa i Cyfrowego Polsatu. Cały proces udzielania kredytu trwa do 15 minut i odbywa się w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży obu firm. Kredyt ratalny Plus Banku dostępny jest tylko dla klientów indywidualnych Plusa i Cyfrowego Polsatu, a cała kwota kredytu przeznaczona jest na zakup sprzętu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający