Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

26.09 GALA POLSAT BOXING NIGHT. DO OBEJRZENIA W PPV CP I IPLI ZA 40 ZŁDrukuj

PPV CP
To będzie najgorętsze bokserskie starcie tej jesieni w Polsce. 26 września podczas Polsat Boxing Night, w łódzkiej Atlas Arenie w walce wieczoru zmierzą się dwie gwiazdy polskiego boksu: były mistrz świata w wadze junior ciężkiej i półciężkiej, medalista mistrzostw Europy Tomasz "Góral" Adamek oraz były mistrz Polski i Europy w wadze ciężkiej Przemysław Saleta.

Galę na żywo z Łodzi będą mogli zobaczyć w systemie "pay-per-view" za 40 zł abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy największej polskiej telewizji internetowej IPLA.

Organizowana po raz czwarty gala Polsat Boxing Night to 7 zawodowych walk bokserskich i jeden pojedynek amatorski, który stoczą medalista Mistrzostw Europy Tomasz Jabłoński oraz Bartosz Gołębiewski. W emocjonującej walce wieczoru, zobaczymy żądnego zwycięstwa Tomasza Adamka, który skrzyżuje rękawice z Przemysławem Saletą w dziesięciorundowym pojedynku. Bezpośrednio przed walką wieczoru w innej, równie interesującej walce w wadze ciężkiej w ringu zmierzą się: dwumetrowiec z Krakowa - Mariusz Wach i nieobliczalny Marcin Rekowski. Obaj zawodnicy staną do dziesięciorundowego pojedynku. W pozostałych walkach zobaczymy Dariusza Sęka z Amerykaninem Corneliusem Whitem, Michała Cieślaka i Shawna Coxa z Barbadosu, Kamila Szeremeta i Brytyjczyka Patrica Mendy, Ewę Brodnicką i Ewę Piątkowską, Macieja Miszkina i Tomasza Gargulę.

"Polsat Boxing Night Adamek - Saleta" o godzinie 18:15 dla widzów PPV Cyfrowego Polsatu i IPLI rozpocznie się studiem prowadzonym przez Mateusza Borka. Galę poprowadzą Waldemar Kasta i Paweł Wójcik.

Bilety na Polsat Boxing Night można kupić na www.ebilet.pl.

FIGHTCARD

Walka wieczoru: Tomasz Adamek – Przemysław Saleta (waga ciężka, 10 rund)

Pozostałe walki (od pierwszego pojedynku):

Tomasz Jabłoński - Bartosz Gołębiewski (3 rundy)
Maciej Miszkiń- Tomasz Gargula (8 rund)
Ewa Brodnicka-Ewa Piątkowska (8 rund)
Kamil Szeremeta-Patrick Mendy (8 rund)
Michał Cieślak -Shawn Cox (8 rund)
Dariusz Sęk-Cornelius White (10 rund)
Mariusz Wach-Marcin Rekowski (10 rund)
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający