Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOWA ODSŁONA IPLA.TV (foto)Drukuj

IPLA
Ipla przygotowała nową wersję strony ipla.tv. Nowa wersja umożliwia m.in oglądanie materiałów VOD z oferty telewizji internetowej ipla bez konieczności instalowania aplikacji.

Jedną z podstawowych zmian na stronie www.ipla.tv to możliwość oglądania bezpośrednio na witrynie treści wideo dostępnych bezpłatnie w ipla. Funkcja ta zarezerwowana jest dla posiadaczy konta VIP. Jest kolejną korzyścią dla tej grupy widzów obok rozwiązań premium oferowanych w aplikacjach na komputery, urządzenia mobilne i telewizory, takich jak lepsza jakość obrazu, brak reklam czy brak limitu w zakresie pobierania materiałów wideo do pamięci aplikacji mobilnych.Przejrzysty układ www.ipla.tv skupia się na wyróżnieniu kanałów tematycznych (serial, film, sport, news, music, mini), kalendarza transmisji, nowości i popularnych programów. Potrzeba przygotowania nowej wersji strony wynikała m.in. z konieczności zaprezentowana w czytelny sposób stale powiększającej się oferty treści VOD i transmisji na żywo.

W chwili obecnej wersja beta strony dostępna jest pod adresem nowa.ipla.tv

źródło: IPLA
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający