Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"GRZESZKI NA WIDELCU" I "MISJA STOŁÓWKA" - KOLEJNE NOWOŚCI POLSAT CAFEDrukuj

Polsat Cafe (HD)
We wrześniu w ramówce kanału Polsat Cafe pojawią się kolejne nowości. Obok programu "Demakijaż", prowadzonego przez Zuzannę Ziomecką, w ofercie stacji znajdą się: kulinarna propozycja Anny Guzik-Tylki "Grzeszki na widelcu" oraz "Misja stołówka" Grzegorza Łapanowskiego, gospodarza i jurora "Top Chef".

W swoim nowym programie Anna Guzik-Tylka będzie pokazywała tradycyjne dania rodzimej kuchni, opowiadała o produktach potrzebnych do ich sporządzenia i oczywiście o kaloriach. Ale to nie koniec – przygotuje również zdrowszą wersję danej potrawy. Dzięki Ani kotlet schabowy czy roladki zyskają zupełne nowe oblicze. W programie będzie również kącik z poradami dietetyczki.

"Misja stołówka" to pozycja, w której Grzegorz Łapanowski mówi stop złemu żywieniu polskich dzieci – kilogramom cukru i tonom wysoko przetworzonej żywności. Grzegorz postara się pokazać, że nasze dzieci nie muszą być źle karmione. Odwiedzi szkoły i przedszkola, udzieli wielu praktycznych porad i zmieni jadłospis w stołówkach, udowadniając, że można gotować smacznie i zdrowo. Prowadzący program będzie zarażać swoją pasją do gotowania personel szkolny ale także dzieci. Spotka się również z rodzicami, bo bez nich - żadna zmiana w przyzwyczajeniach żywieniowych najmłodszych nie jest możliwa.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający