Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWY SEZON "PIELĘGNIAREK" OD 31 SIERPNIA W POLSACIE (foto)Drukuj

Polsat (HD)
Już 31 sierpnia wraca na antenę Telewizji Polsat kolejny, czwarty sezon "Pielęgniarek". Nowe odcinki serialu paradokumentalnego, produkowanego przez ATM Grupę, zaskoczą nas znów mnogością niezwykłych historii zwykłych ludzi.


Nastolatka odchudzająca się przy pomocy bardzo drastycznych środków, korespondent wojenny cierpiący na zespół stresu pourazowego, piętnastolatka w ciąży, szukająca ucieczki w dopalaczach, chłopiec poczęty w wyniku sztucznego zapłodnienia, który niespodziewanie poznaje swojego biologicznego ojca – to tylko kilka z historii, z którymi zderzają się codziennie nasze serialowe pielęgniarki.W ich osobistym życiu tez dzieje się wiele: Danusia oczekuje dziecka, ale nie może znaleźć wspólnego języka z ojcem Darka. Ewa i Hubert przeżywają kryzys swojego związku, Julita spotyka matkę swojej córki, która chce odzyskać Karolinkę. Jadwiga bardzo przeżywa rozstanie z wnuczkiem, po tym jak Paweł z rodziną wyjeżdża do Wielkiej Brytanii. Nieoczekiwanie dla Ani, na oddziale pojawia się pediatra obcokrajowiec, który całkowicie odmieni jej pogląd na bycie singielką. Na chirurgię po długiej nieobecności wraca Lucyna, a Małgosia wpada w kłopoty po tym, jak jeden z lekarzy bierze ją za swą dawną narzeczoną.

Emisja serialu od poniedziałku do piątku o godzinie 12:00.


Foto: Materiały prasowe - ATM Grupa/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający