Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

JESIEŃ 2015 W TELEWIZJI POLSATDrukuj

Polsat (HD)
31 sierpnia rusza jesienna ramówka Telewizji Polsat. Przypomnijmy, że stacja zaproponuje swoim widzom cztery nowości - paradokument "Poznaj swoje prawa", trzymający w napięciu serial "Skazane", cykl dokumentalny "Rinke za kratami" oraz show "SuperDzieciak". Po wakacyjnej przerwie powrócą też hitowe propozycje, m.in.: "Pierwsza miłość", "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" i "Nasz nowy dom".

Nowości:

* "Poznaj swoje prawa" od 31 sierpnia (poniedziałek) o 17:00.
"Poznaj swoje prawa" to nowy serial paradokumentalny Telewizji Polsat. Opowiada historie Polaków rozpaczliwie walczących z niesprawiedliwością. Zobaczymy dramatyczne losy zwykłych ludzi. Ich spory z urzędami, sąsiadami a nawet własną rodziną. Śledząc zmagania bohaterów tych wstrząsających opowieści wraz z nimi poszukamy odpowiedzi na pytanie "jakie są moje prawa?". W dżungli paragrafów bohaterom serialu pomagać będą prawdziwi prawnicy. Z pełnym zaangażowaniem udzielą porad, skomentują i wyjaśniają, jak zachować się w danej sytuacji. Producentem serialu jest firma Tako Media.

* "Skazane" - 8 września (wtorek) godz. 21:30. Szczegóły na temat serialu, pod tym linkiem.

* "Rinke za kratami" od 9 września (środa) o 22:00. Więcej o propozycji pisaliśmy, w tym newsie.

* "SuperDzieciak" zadebiutuje w październiku.
"SuperDzieciak" to show dla wszystkich dzieci mających w życiu pasję, zainteresowania i talent. Rodzice i ich utalentowane dzieci wiedzą ile wysiłku i systematyczności trzeba włożyć w rozwój ich zdolności. W tym programie nie będzie przegranych, każdy jego uczestnik otrzyma jednorazowe stypendium – w kwocie 5 tysięcy złotych - na realizację swoich największych marzeń i talentów, a zwycięzcy programu "SuperDzieciak" otrzymają odpowiednio: 30, 50 i 100 tys. złotych. Młodych zawodników oceni największe jury w Polsce - 100 osobowa grupa specjalistów z różnych dziedzin, a także 4 jurorów, których nazwiska nie zostały jeszcze podane. "SuperDzieciak" powstaje na podstawie holenderskiego formatu wyprodukowanego przez Talpę pod tytułem "SuperKids". Telewizja Polsat pokaże 7 odcinków show – 4 castingowe, 2 półfinały i finał. Program dla stacji przygotowuje Jake Vision.

Kontynuacje:

* "Pierwsza miłość" od 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, godzina 18:00. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach?

* "Świat według Kiepskich" – 2 września (środa) godz. 20:00. Wiemy, co czeka mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4. Szczegóły pod tym linkiem.

* "Przyjaciółki" od 3 września (czwartek) godzina 21:00. Co widzowie zobaczą w nowych odcinkach serialu?

* "Twoja twarz brzmi znajomo" – 5 września (sobota) o godz. 22:00. Skład zawodników IV serii show

* "Nasz nowy dom" od 6 września (niedziela) godzina 17:45.
Jesienią ekipa "Naszego nowego domu" wyruszy na wschód, aż pod białoruską granicę. Prawie połowa z wyremontowanych domów pochodzić będzie z poza województwa mazowieckiego. Prowadząca Katarzyna Dowbor pospieszy z pomocą najbardziej potrzebującym m.in. w Hołowczycach, Świdrach czy Kryńsku. W programie pojawi się nowy architekt – Maciej Pertkiewicz, pozytywny, zawsze uśmiechnięty, specjalizujący się w aranżacjach wnętrz domów i mieszkań, który z pewnością zaproponuje kilka nowych, ciekawych architektonicznych rozwiązań. Za realizację pozornie zadań niewykonalnych - remontów w zaledwie 5 dni, będzie odpowiadał kierownik robót Artur Witkowski i jego ekipa, bez których tak gruntowna przemiana w tak krótkim czasie nie miałby szans powodzenia. Program "Nasz nowy dom" na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma Constantin Entertainment.

* "Tylko muzyka. Must be the music" – 6 września (niedziela) godz. 20:00.

* "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" od 8 września (wtorek) o godzinie 20:00.

* "Top Chef" – 9 września (środa) godzina 20:35.

* "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" od 11 września (piątek) godz. 20:00. Lista uczestników IV edycji.

Jesienią widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: "Słoiki" (premierowe odcinki od 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godz. 14:45), "Trudne sprawy" (od 1 września, od poniedziałku do piątku o godzinie 13:00), "Malanowski i partnerzy" (od 7 września, od poniedziałku do piątku - godzina 16:30) "Zdrady" (od 3 września - czwartki o 20:00) "Pielęgniarki" (od 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 12:00). Producentem seriali: "Poznaj swoje prawa", "Trudne sprawy" i "Zdrady" jest firma Tako Media, "Malanowskiego i partnerów" - Constantin Entertainment, "Pielęgniarek" – ATM Grupa a "Słoików" - Outset Films.

Telewizja Polsat jesienią pokaże największe przeboje kinowe ostatnich lat. W poniedziałkowe wieczory, w paśmie MegaHit, zobaczymy m.in.: "Prometeusza", "Świat w płomieniach" i "Elizjum". We wrześniu w Polsacie swoje premiery telewizyjne będą miały również takie światowe hity, jak: "Kronika", "Kraina lodu", "Epoka lodowcowa: Wędrówka kontynentów", "Życie PI", "Iluzja", "Smerfy 2" czy "Tajemnica Westerplatte".

Jesienią na antenie słonecznej telewizji nie zabraknie także "Wydarzeń" (poniedziałek - piątek 15:50 i poniedziałek - niedziela 18:50) oraz "Interwencji" (od poniedziałku do piątku 16:15).

Emocjonujący finisz piłkarskich eliminacji EURO 2016 i siatkarskie Mistrzostwa Europy mężczyzn i kobiet - to najważniejsze wydarzenia sportowe, które czekają kibiców sportowych.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający